12.07.23

Гранти на безкоштовне навчання для засників і захисниць від KSE

Гранти на безкоштовне навчання для засників і захисниць від KSE гранти

​​Kyiv School of Economics пропонує гранти від KSE Foundation на безкоштовне навчання для захисників і захисниць.

 

Військові заслуговують на впевнене майбутнє! KSE прагне зробити так, щоб адаптація до цивільного життя відбулася якомога комфортніше і пропонує вам гранти на навчання, які покриють його вартість.

 

Отримати можуть:

— учасники/ці бойових дій; учасники/ці заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України (відповідні статуси, починаючи з 2014 року)

— діти захисників та захисниць, у тому числі — діти загиблих Героїв.

 

«Ми бачимо, як найстрашніші виклики війни не стали для наших дітей завадою продовжувати навчання. Школярі Харківщини у морози вибирались на високий пагорб і проводили там уроки, бо лише у тому місці в усьому селі був інтернет. Учні по всій Україні вчаться в укриттях під час ворожих обстрілів. Тисячі дітей продовжують онлайн-навчання в українських школах після очних уроків у країнах, де знайшли тимчасовий прихисток. Бо вони хочуть повернутись додому. І ми маємо дати їм можливість здобувати якісну освіту на Батьківщині», – Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

 

Бізнес-економіка, кібербезпека, психологія, право та ряд інших бакалаврських програм — обирай майбутню професію для свого мирного життя. А якщо вже маєте диплом бакалавра — вам стане в нагоді магістерка з економіки, публічного врядування, урбаністики і соціальної психології.

 

Міжнародно визнані магістерські та бакалаврські програми KSE дозволяють студентам отримати подвійні дипломи від University of Houston (США) та University of Toronto (Канада).

Більше інформації про 700 грантів від KSE Foundation тут: https://university.kse.ua/financial-aid

Поширити:

Більше новин

Startup Workshop від KSE Graduate Business School
07.09.23

Startup Workshop від KSE Graduate Business School

Три дні інтенсивної роботи над вашою проривною ідеєю  Воркшопи з відпрацюванням стартап-скілів від Adam Schultz, USA, стратега...
Open House у KSE Graduate Business School mba
21.07.23

Open House у KSE Graduate Business School

Приймаєте рішення, чи вступати на МВА? KSE Graduate Business School запрошує на MBA Open House 3 серпня...
100 000 грн на МВА від KSE GBS та ОККО гранти
21.07.23

100 000 грн на МВА від KSE GBS та...

Хочете спробувати себе в ролі лідера всеукраїнської корпорації та вважаєте, що здатні привести компанію до успіху? Випробуйте...