24.09.23

Триденний Startup Workshop за участі Adam Shultz

Триденний Startup Workshop за участі Adam Shultz події

Сьогодні Україна взяла курс на розвиток інновацій, ми ж в KSE GBS опановуємо сферу стартапів, і розпочали з триденного Startup Workshop за участі Adam Shultz. Адам вже більше 20 років працює в цифровому бізнесі та допомагає стартапам “злетіти”. Подорож до Києва стала бажанням допомогти та підтримати країну, яка вміє тримати удар та бути сильною попри всі загрози:

 

🔘 “Teaching at KSE was a remarkable journey. The Startup Workshop might have had a simple name, but the experience was profound. Even in a bomb shelter, the students’ drive and determination couldn’t be dampened. It showcased the resilience of KSE’s budding entrepreneurs. I am both humbled and inspired by the experience.”
Воркшоп став першим кроком у створенні Екосистеми Стартапів (Startups Ecosystem), яку KSE планує запровадити вже цього року.

 

🔘 “Основна задача була показати, що ідеї мають право на життя і не повинні бути відкладені до «кращих часів». Ми хочемо створити середовище в KSE, в якому ідеї, будуть ставати реальними бізнесами, а таланти будуть реалізованими та визнаними,” — зазначила Іра Гой, випускниця програми MPPG23 KSE та Startups Project Lead.

 

🔘 “Ніщо не зупинить ідею, час якої настав” — маєте ідеї та прагнете створити свій стартап? Приєднуйтесь до Startups Ecosystem у KSE! Разом ми сила!

Поширити:

Більше новин

Вітаємо випускників програми “Менеджмент державних підприємств” ТОВ «Оператор ГТС України»!
03.11.23

Вітаємо випускників програми “Менеджмент державних підприємств” ТОВ «Оператор ГТС...

Чи варто підприємствам навчатися у воєнний час — так, однозначно. Це випробування, але й можливості до змін:...
TRENDS AND PERSPECTIVES ON UKRAINIAN MERGERS AND ACQUISITIONS: INSIGHTS FROM 2000-2023 WITH A FOCUS ON 2022
31.10.23

TRENDS AND PERSPECTIVES ON UKRAINIAN MERGERS AND ACQUISITIONS: INSIGHTS...

Після значного спаду активності у сфері злиття та поглинання (M&A) через геополітичну нестабільність український ринок готовий до...
Переможці Хакатону отримали гранти на розвиток своїх ідей події
31.10.23

Переможці Хакатону отримали гранти на розвиток своїх ідей

Ідеї молодих підприємців оцінювали професіонали стартап-індустрії — засновник і СЕО YEP! Startup Accelerator Андрій Заікін, директорка з...