СЕО Lotus Premium та випускниця МВА Ріта Комінова — про те, чому підприємці приходять до менторів не з тими запитами, як працювати зі спротивом змінам і чому помилки є інструментом розвитку.
Ріта Комінова
СЕО Lotus Premium та випускниця МВА KSE GBS
Від МВА до MIT KSE Mentoring Program-ментора: як KSE GBS будує нетворк, який працює роками
У лютому 2026 року стартувала KSE Mentorship Program — перша в Україні менторська програма, побудована за міжнародним стандартом MIT VMS. Цю модель понад 25 років успішно використовують у Boston Area та інших провідних інноваційних екосистемах світу, а проєкти-учасники за цей час залучили 10,4 мільярда доларів інвестицій та грантів.
СЕО Lotus Premium та менторка програми KSE Mentoring Program Ріта Комінова розповідає, як влаштована ця культура зсередини, чому реальні виклики бізнесу у 80% випадків відрізняються від первинного запиту та як кейси менті навчають менторів.
— Що стало для вас вирішальним фактором, щоб приєднатися до менторської програми? Чому вам важливо передавати досвід саме зараз?
Зараз в країні така ситуація, яка потребує максимальної залученості кожного. І якщо є можливість допомогти українському бізнесу й українським підприємцям розвинутися та стати кращими, то я вважаю, що це, по-перше, неймовірна честь, а по-друге, неймовірна можливість розвитку для тих компаній і брендів, в яких працюють ментори.
— Як ви проводите «діагностику» менті на першій зустрічі?
Це не діагностика, це скоріше бесіда про людину та її бажання зрозуміти, що саме спонукає займатися бізнесом, розвиватися та шукати інші точки зору для подальшого розвитку.
Тому ми зазвичай запитуємо, як усе починалося — як людина створювала бізнес з нуля. Нам цікаво почути всю історію: як виникла ідея, як вона розвивалася, як бізнес прийшов до нинішнього стану, коли постає потреба масштабуватися, розвиватися далі або вирішувати певні складнощі. У таких ситуаціях часто потрібні колеги чи партнери, які можуть допомогти.
Тож зазвичай розмову починаємо від самого початку: як виникла ідея створення бізнесу та як вона поступово привела до тієї ситуації, у якій ми зустрілися сьогодні.
— Чи були у вас ситуації, коли ви бачите в бізнесі менті інші виклики, не ті, з якими він звернувся за допомогою?
Майже завжди, мабуть, у 80% випадків ми маємо ситуацію, коли менті має не зовсім ті проблеми, з якими звернувся, бо коли людина постійно перебуває в операційці, багато які моменти виходять із поля зору.
І, відповідно, саме в тому й полягає цінність менторів, що ми можемо подивитися на цю ситуацію як helicopter view. Тобто ми можемо не перебувати в цій операційній діяльності чи в цій стратегічній історії, а подивитися ніби збоку, і у 80% ми підсвічуємо інші питання і починаємо не з тих питань, з якими приходить менті, для того щоб максимально якісно прийти до його запиту.
— На програмі часто виникають запити масштабування бізнесу. У чому, на вашу думку, головний страх підприємця перед великим ростом, і як ви допомагаєте його подолати?
Головний страх масштабування — це невідомість, і це відповідальність будь-якого власника перед людьми, які з ним йдуть у це масштабування.
Тому всі хочуть бути максимально готовими до масштабування. Ми розуміємо, що це більш емоційна складова, і для того, щоб бути максимально готовим до масштабування, треба пропрацювати всі деталі, щоб було відчуття готовності, відчуття розуміння, куди ти йдеш.
І так, якщо людина розуміє, що покроково з кимось пропрацьована більшість викликів, з якими вона стикнеться при масштабуванні, вона відчуває більше спокою і в більш комфортному емоційному стані може йти в цей наступний крок.
— Бували випадки, коли менті суперечив вашим порадам? Як ви працюєте з внутрішнім супротивом менті, коли він чинить опір змінам?
Звісно, що коли в людини є бачення, як повинен розвиватися її бізнес, і ментор каже щось абсолютно інше, в людини може бути спротив. І це абсолютно нормально, і це навіть круто, тому що нам потрібно взаємодіяти, а не нав'язувати свою точку зору. Тому, якщо в людини є бажання піти іншим шляхом, звісно, ми підтримуємо будь-яке бажання.
І коли людина бачить, наприклад, що йде не в той бік, більше виникає комунікації і виникає довіра одне до одного. Тому я вважаю, що навіть краще, коли у людини є абсолютно інша точка зору, і вона спробує нею піти і зрозуміє, що ментору можна довіряти абсолютно.
— Який ваш особистий інструмент (методика чи вправа), що дає найшвидший результат у зміні підходу менті до управління?
У мене немає ніякого там суперінструменту, окрім емпатії. Тобто все, що ми робимо для людей, ми робимо абсолютно як людина для людини, для того щоб допомогти. Тому наш інструмент, мабуть, — це максимальне залучення в бізнес людини, яка так само, як ми, намагається забезпечити економічне зростання для країни загалом, ну і для себе, звісно, особисто. Тому, якщо казати про інструмент, то це емпатія.
Менторство — це двосторонній шлях. Чого ви самі навчилися у своїх менті за час роботи в програмі?
За чотири роки менторства на різних програмах я можу сказати: я не можу навіть перерахувати, чому я навчилась у менті, скільки всього вони мені дали після кожної нашої зустрічі.
Але, мабуть, більше сміливості, більше впевненості в тому, що в нас буде завтра, і це завтра буде ефективним, бо вся ця взаємодія — вона, по-перше, про ефективність.
Тому ми допомагаємо їм стати ефективнішими, вони допомагають нам усім своїми кейсами, але більше за все я завдячую саме їхній сміливості рухатися далі і впевненості, що вони це зможуть зробити.
— Якою історією успіху вашого менті в межах програми ви пишаєтеся найбільше?
З моєї, напевно, історії мене більше надихнув кейс, коли хлопці з активних бойових дій відкривають бізнеси для того, щоб допомогти працевлаштуватися побратимам, які вже комісовані через поранення, тому що вони хочуть, щоб у тих була якісна робота, яка їм до душі.
І на цю всю історію вони отримують гранти за програмою «Ветеранські гранти». І це надихає абсолютно і неймовірно, бо це не тільки про себе і не тільки про бізнес, це ще й про дружбу, це про довіру, про взаємопідтримку і про майбутнє.
— Якби ви могли дати лише одну установку всім учасникам менторської програми на старті, якою б вона була?
Якби я могла дати одну пораду, я б виділила таку: всі свої невдачі, всі свої проєкти, які вийшли не з першого разу, всі свої помилки сприймати як велику удачу, як великий привід надихнутися, навчитися новому, як досвід.
Бо помилка — це насправді круто. Тому що помилка говорить про те, що немає страху. Є певні амбіції, є дія. Бо тільки коли немає дії, немає помилок. Тому помилки — це для нас завжди інструмент, і завжди це добре. Їх треба сприймати спокійно, любити їх і бути готовими робити ще помилки.
Заповніть заявку та приєднуйтеся до програми менторства. Деталі за посиланням.
Інсайти KSE GBS